Glary disk cleaner nedir? Glary disk cleaner nasıl kullanılır?

Glary disk cleaner nedir?

Glary disk cleaner nasıl kullanılır?

Glary disk cleaner ne işe yarar?

Glary disk cleaner programını nereden indirebilirim?

Glary disk cleaner ile ilgili işinize yarayacak tüm bilgiler aşağıda anlatılmıştır.

darkcrak darkcrak (5168)
5 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Glary Disk Cleaner, bilgisayarınızı kullandıkça zamanla oluşan ve diskte yer kaplayan gereksiz dosyaları temizlemenizi sağlayan bir disk temizleme yazılımıdır.

    Glary Disk Cleaner tam olarak ne iş yapar?

    Sisteminizdeki gereksiz dosyaları temizlemenize yardımcı olur yani diskinize ücretsiz bir şekilde bakım yapar. Glary Disk Cleaner programı ile internet tarayıcılarının geçici dosyaları, önbelleği, programların bıraktığı geçici dosyalar ve daha pek çok gereksiz dosyaları temizleyebilirsiniz.

    Glary Disk Cleaner kullanarak:

    • Küçük resim önbelleği
    • Bellek dökümü dosyaları
    • Hata raporu dosyaları
    • Sistem günlük dosyaları
    • Geri dönüşüm kutusu
    • Masaüstü geçersiz kısayollar
    • Başlat menüsü geçersiz kısayollar

    olmak üzere bunun gibi "olmasa da olur" denebilecek dosyaları temizleyebilirsiniz.

    Ayrıca Glary Disk Cleaner, bilgisayarınızdaki Chrome, Opera, Firefox başta olmak üzere diğer tarayıcıları da temizleyebilir.

    Bununla beraber Glary Disk Cleaner programını kullanarak bilgisayarınızdaki programların bırakmış olduğu önbellek dosyalarını da temizleyebilirsiniz.

    Glary Disk Cleaner nasıl kullanılır?

    Buradan Glary Disk Cleaner programını indirin.

    Programın arayüzü son derece basit. Kurduktan sonra otomatikmen bilgisayarınızı gereksiz dosyalara karşı tarıyor ve bulduktan sonra size üst kısımdaki "Kaldır, Düzelt, İyileştir" butonuna tıklamak kalıyor.

    glary disk cleaner

    darkcrak darkcrak (5168)