GM 5 plus özellikleri

merhaba ben gm 5 plus almak üzereyken sitedeki yazınızı okudum ve tedirgin oldum. Hiç olumlu bahsetmemişsiniz fakat özellikleri cezbediyor. Yeni telefon almak istiyorum 1000 tl bütçem var tavsiyeniz ne olur?

kullanici818235 kullanici818235 (1)
7 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    1000 liralık bir bütçen varsa GM5 Plus özellikleri yüksek bir telefon fakat dayanıklı değil bana sorarsan Sony Xperia Z  serilerine bakmalısın Z1'e bakmanı tavsiye ederim

    abdulbaki abdulbaki (75)