GM 5 Plus power tuşu içine çöktü

Merhaba,

Bugün telefon kendi kendine açılıp kapanıyordu. Sonra power tuşu içine doğru azıcık çökmüş zar zor da olsa açabildim power tuşunu nasıl düzelteceğim? Mesela normal olarak kapatmak istediğimde sanki basılı tutmuşum gibi algılıyor.

toprak34 toprak34 (2026)
5 yıl önce sordu

  • Ve tekrar kapandı :( toprak34 5 yıl önce

Toplam 1 Cevap

Benim başıma eski telefonumda benzer bir durum gelmişti. Power tuşuna 15-20 saniye basılı tut. Sonra bırak. Bak bakalım normal şekilde açılıp kapanıyor mu?  Ben bunu ara ara yaparak 1 sene kadar telefonu kullanabilmiştim. Sonradan tabi power tuşu pert oldu iyice değiştirmek zorunda kaldım.  Senin sorunun da fiziksel bir sorun olduğu için eninde sonunda telefonun bir tamirat görecek.

hakan hakan (15409)
5 yıl önce cevaplandı

  • @hakan Yok abi hala aynı. Tuş yüzünden kendini yeniden başlatıp duruyor. Sadece general mobile yazısını görebiliyorum. Arada tuşu tırnağımla zor da olsa kendime çekip açabiliyorum ama 5 dk sürmeden eski haline dönüyor. toprak34 5 yıl önce
  • @toprak34 dediğim işlemi bir kaç kere dene. Olmadı yapacak bir şey yok. Servis yolu göründü. hakan 5 yıl önce
  • @hakan Abi dediğin işlemi yaptım düzeldi. Şuan hiç sıkıntısı yok teşekkür ederim. toprak34 5 yıl önce
  • Bir kaç kere yaptım düzeldi yani :) toprak34 5 yıl önce
  • @toprak34 işe yaramasına sevindim kardeşim hakan 5 yıl önce