GM DISCOVER YÖNETİCİ COM.APK VİRÜS

com.android.systemUI toplamda 4 tane yüklüdür ve apk.dayı diye bir oyun sitesinden hileli apk indirdiğim anda bulaştı bununla beraber pornclup sexyhot virüsüde bulaştı hiçbir virüs programı etki edemiyor buluyor sorunu ama çözemiyor kök hücresi olarak yönetici olmuş durumda telefonuma kaldır tuşu yok onun yerine geçici süreliğine devre dışı bıraktım

Uzmanım net sizinle paylaşıyorum çünki gerçekten bilgili ve sorunları anında halleden  fiber süperkahramanımsınız :)

telefonumu tekrar ana kök hücrelerine yada ilk aldığım günki gibi eski haline getirmek için root yada bunun gibi yollarınız varmı çünki reset ve sistem ses açma kapatma menüsünden resetlediğim halde silinmiyor yardım

www.apkdayi.com adresinden her uygulama içerisinde bu virüsler mevcuttur ilgileriniz için şimdiden teşekkür ederim

vampiro vampiro (1)
8 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Aynı sorun bende de var ayarlardan uygulamalardan saadece geçici olarak devre dışı bırakabildim avast diye virüs programı var onu yükledim onunla bile kaldıramadım sexyhot ve pornclub hala duruyor bitek onlar değil ona benzer yüklemediğim 10-15 tane uygulama var acil yardım bekliyorum bende

    muka1907 muka1907 (1)