gm5 plus alınır mı alternatifi nedir?

gm5 plus almayı düşünüyorum bütçem 1100tl.fakat çok sorunlu olduğu söyleniyor bazı yerlerde 2. parti telefonlarda sorunlar düzeltildi deniyor durumu nedir kronik sorunları çok mu telefonu almalı mıyım? onun yerine ne alabilirim alternatik lenovo vibe p1 pro lenovo k5 note k6 note aklımda olanlar

batu44 batu44 (1)
7 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Alabilirsin gayet güzel telefon. Hiç bir sıkıntı çıkarmıyor merak etme, arkadaşımda var. Çok kullanışlı saf android hemde gayet güzel telefon. 2. parti almak için buraya tıklayarak satın alabilirsin.

    toprak34 toprak34 (2026)
    7 yıl önce cevaplandı

    • Ben kendim kullanıyorum gayet güzel. konyali42 7 yıl önce
    • @konyali42 Saf Android hissini veriyor. Bende almayı düşünüyorum. Gayet hızlı toprak34 7 yıl önce