GM8 whatsapp sorunun çözümü nedir?

GM8 WhatsApp durduruldu sorununun çözümü nedir?

kullanici490614 kullanici490614 (3)
5 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Arkadaşlar bu sorunu ben WhatsApp Business ile çözdüm. WhatsApp Business indirip kurun ve buradan kullanin. GM8 için  yeni güncelleme gelene kadar en iyi çözüm bu.

    WhatsApp Business buWradan indirebilirsiniz.

    Google Play üzerinden  WhatsApp Business indirin ve bunu kurun. Sorun çözülüyor.

    kullanici490614 kullanici490614 (3)
    5 yıl önce cevaplandı

    • Ben denedim on numara sorunsuz çalışıyor normal whatsapp tan farki yok yedekleri geri alabiliyorsunuz durum foto video gibi seylerde kesinlikle sorun yok sabahtan beri bunun cevabini ariyordum buldum whatsapp busines kesin çözüm 😊 experience 5 yıl önce