Gmail çöp kutusundan gönderilen mailin bulunması

Merhaba,

gmail çöp kutususunda duran bir maili başka bir maile yolladım ve sonra buradan sildim. Ancak bu mail gönderilen kutusunda görünmüyor. Bu maili bulma şansım var mıdır? gelen kutusunda duran bir maili yolladığımda gönderilenlerde görüyorum ancak bu maili göremedim.

teşekkürler,

pomplamoose pomplamoose (1)
7 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Gmail'de çöp kutusundaki bir postayı gönderdiğinizde ekranın üst tarafında Çöp kutusuna taşınmış ileti dizisindeki bir iletiyi gönderdiniz. İleti, Gelen Kutusu’na taşımadığınız sürece Gönderilmiş Postalar klasöründe gösterilmez. Yazılı bir bildirim ekranı açılır.

    Bu uyarının da size söylediği gibi çöp kutusundan gönderdiğiniz bir mail gönderilen klasörüne taşınmaz. Eğer maili çöp kutusundan kalıcı olarak sildiyseniz geri getiremezsiniz.

    damlakoc damlakoc (1391)