Gmail'den nasıl çıkış yapılır? Gmail hesabından çıkış yapma

PC'de Google Chrome'de Gmail hesabımı açtım nerden çıkış yapacağımı bilmiyorum. Gmailden çıkış yapmak istiyorum nasıl yapabilirim?

Gmail'den nasıl çıkış yapılır?

omercik omercik (9418)
5 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Gmail'den nasıl çıkış yapılır?

    PC'de Gmail'den çıkış yapmak aslında çok basittir. Aşağıda anlattığım adımları takip ederek bilgisayarda Gmail hesabından çıkış yapabilirsiniz.

    1. Adım: Gmail hesabınıza girin.

    2. Adım: Ekranın sağ üst köşesinde Gmail profil resmini yer alıyor. Profil resminize bir defa tıklayın.

    3. Adım: Daha sonra küçük bir kutucuk açılacak. Buradaki "Oturumu kapat" seçeneğine tıklayın.

    gmailden çıkış

    4. Adım: Oturumu kapat seçeneğine tıkladığınızda Gmail sizi şifre girme ekranına yönlendirecek. Şimdi hesabınızın tamamen kalkması için tarayıcıdan da Gmail hesabını kaldırmanız gerekiyor.

    Gmail hesabı tarayıcıdan nasıl kaldırılır?

    1. Adım: Şifre girme ekranındayken Gmail hesabınızın üstüne bir kere tıklayın.

    2. Adım: Sonra alt kısımdaki "Hesap kaldır" seçeneğine tıklayın.

    3. Adım: Ardından gelen sayfada hesabınızın sağ tarafındaki çarpı "X" işaretine tıklayın.

    gmail tarayıcıdan kaldırma

    4. Adım: Çarpı işaretine tıkladıktan sonra karşınıza "Hesap kaldırılsın mı?" diye bir uyarı mesajı gelecek.

    5. Adım: "Evet, kaldır" seçeneğine tıklayın.

    hesap kaldırma tamamlandı

    Gmail hesabından çıkış yapma işlemi bu kadar. Tarayıcıda Gmail hesabınızla alakalı hiçbir kalıntı kalmadı ve bütün izler silindi.

    omercik omercik (9418)