Gmail'e gelen Pinterest bildirimlerini nasıl engelleyebilirim?

Öncelikle Merhabalar

Gmail'ime pinterst den hep bildirim geliyor. Nasıl engelleyebilirim ? (diğer abonelikler hariç.)

-Teşekkürler..

lucas77 lucas77 (199)
4 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

      Yukarıdaki linkte anlatılanlar:

      Ayarlarınızı kullanarak abonelikten çıkma

      Pinterest bildirimlerini kapatma

      1. Pinterest'in üst kısmındaki  simgesine tıklayın
      2. Ayarları düzenle'ye tıklayın
      3. Ekranın sol tarafından Bildirimler'e tıklayın
      4. "E-postayla" ifadesinin yanındaki Düzenle'ye tıklayın
      5. Tümünü kapat'a tıklayın
        • Bir işletme hesabınız varsa, "Kişisel hesap" ve "İşletme hesabı" altında Tümünü kapat 'a tıklamanız gerekir.
      6. Bitti'ye tıklayın

      Bir e-posta içinden abonelikten çıkma

      1. Pinterest'ten gelen bir e-postayı açın ve mesajın en altına gidin
      2. Bu tür e-postaların aboneliğinden çıkmak için Bu e-posta aboneliğinden çık'a tıklayın
      3. Tüm e-postaların aboneliğinden çıkmak için, onay sayfasında Tüm e-postaların aboneliğinden çık (gizlilik/hesap hariç) seçeneğine tıklayın

      Ayarlarınızın güncellenmesi birkaç gün sürebilir.

      Kaynak: Pinterest

      hakan hakan (15409)