Gmail'e Gelen Reklamların Web Sitelerinde Otomatik Form Doldurma Nasıl İptal Edilir ?

Merhaba, başlıktanda anlaşılacağı üzere durumu açıklarsam; Telefonumda Gmail uygulamasına bir mail geldi ve ve mailde belirtilen sayafya (Gmail üzerinden girince) sayafadaki forum bölümü otomatik olarak mail, telefon ve benzeri olan bilgilerle doluydu, bu otomatik form doldurmayı iptal etmenin yolları var mıdır ?

Saygılarımla.

lucas77 lucas77 (199)
1 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Merhaba,

    Ayarlar > Adresler ve daha fazlası kısmından silebilirsiniz.

    ilkaybaki16 ilkaybaki16 (572)