Gmail e-postamı unuttum. Ne yapmalıyım?

Bir tane hotmail hesabım var. Bir sürü Gmail hesabı açtım, ve hotmail hesabıma bağladım. Şimdi hotmail hesaplarıma bağlı Gmail hesaplarını nereden görebilirim?

zilol zilol (5)
6 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Bunun bir yolu var. Kısaca anlatayım:

    • Tarayıcıdan accounts.google.com adresine gidin.
    • Alttaki "e-posta adresinizi mi unuttunuz?" linkine tıklayın.
    • Gelen bölüme, Gmail hesaplarına kurtarma olarak eklediğin e-postayı (yani Hotmail hesabını) yazın.
    • Daha sonra "Adınız?" bölümü karşınıza gelecek. Burada o Gmail hesabını açarken hangi ismi ve soyismi yazdıysanız onu yazın.
    • Google, belirttiğiniz Hotmail hesabıyla ilişkili bir hesap bulursa Hotmail hesabına bir doğrulama kodu gönderecek ve o kodu girmenizi isteyecektir. O doğrulama kodunu istenen bölüme girin.

    Girdikten sonra Hotmail hesabınızla ilişkili bütün Gmail hesapları karşınıza gelecektir.

    omercik omercik (9418)
    6 yıl önce cevaplandı

    • Orada 10 taneye yakın çıktı. Hepsini kurtardım. O zaman başka yok galiba.. zilol 6 yıl önce
    • Peki Hotmail'e bağlı Hotmail hesaplarını nasıl görürüm? zilol 6 yıl önce
    • Onun için ayrıca konu açmalısın. @zilol omercik 6 yıl önce