Gmail Firefox bildirimleri Windows 10 'da çalışmıyor sorunu

Gmail' me gelen maillerin bildirimlerini açtım fakat masaüsütne gelen maillerim ile ilgili bildirim gelmiyor ne yapmalıyım ?

Mozilla Firefox'da Gmail'me gelen maillerin bildirimlerini Mozilla Firefox üzerinden de gelmesini istiyorum ne yapmalıyım ?

Not: Mozilla Firefox varsayılan tarayıcıdır.

-Teşekkürler.

lucas77 lucas77 (199)
4 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Ek: Mozilla Firefox sitesinde yazana göre Windows 10 bildirimleri Firefox için çalışmıyormuş. Bir bug yani yazılım hatası varmış. Ben de denedim bende de çalışmadı.  Ne zaman düzeltilir belli değil.

    Eki yapmadan ve denemeden önce şunları yazmıştım ama bunları yapsan da çalışmıyor.

    Şu işlemleri yaptın mı? Tüm bu işlemleri Firefox üzerinden yapacaksın.

    Mozilla Firefox ile Gmail adresine giriş yap.

    Daha sonra Ayarlar bölümünde Masaüstü bildirimleri  Yeni posta bildirimleri açık - Gelen kutuma veya birincil sekmeme gelen her yeni ileti için beni bilgilendir seçeneğini seç.

    Gmail için masaüstü bildirimlerini etkinleştirmek üzere burayı tıklayın. bölümüne tıkla. Firefox sana izin bildirim kutusu getirecektir. Buradan onay ver.

    Ayrıca Windows 10 içinde Bildirimler ve Eylemler bölümünde bildirimler açık olmalı.

    murat murat (12492)