Gmail hesabi hakkinda

Selam benim bilgisayarda Windows 7 vardı o zaman ve nasıl olduysa içinde chormium inmişti bu chormium da hiç bir bilgi mi girmedim ve şimdi onun virüs olduğunu anladım şimdi benim hesabım çalınacak mı bide her ihtimal şifre yi değiştirerek tüm hesaplardan çıkış yapabilirmiyim acaba ve nasıl yapılır onu diye bilirmisiniz acaba şimdiden teşekkür ederim.

adils adils (136)
3 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    chormium virüs degil acık kaynaklı web tarayıcısı gmail hesabınıda iki faktörlü dogrulama açmanı öneririm onu yapınca bişey olmaz..

    krsn krsn (233)