Gmail Hesabım Çalındı! Ne Yapabilirim?

Merhaba, sabah saatlerinde slovakya'dan birisi çift faktörlü doğrulama olmasına rağmen hesabıma girdi.

Bana bildirim geldi bu siz misiniz diye? "Hayır ben değilim" e tıkladım ve anında şifrem, kurtarma mailim ve telefon numaram hepsi değiştirildi.

Sanırım fake bir bildirim gönderdiler ama birebir aynısıydı. Google hesap kurtarmada "Güvenlik USB Kurtarma", "8 Kodlu Yedek Kodlardan Birisi" tarzında 2 tane kutarma yöntemi var ikisi de bende yok. Google'a ulaşabileceğim bir mail yok mudur?

Hesabıma bağlı yüzlerce şifre, search consola, analytic gibi hesaplar var. Bilen lütfen yardım etsin. Sıradan yöntemlerle çözülmüyor. Çalan kişi telefonunda açmış maili, şifremi unuttum deyince ona bildirim gidiyor oda hayır'a tıklıyor.

mhazirci mhazirci (1)
11 ay önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Merhaba, öncelikle üzgünüm bu durumu yaşadığınız için. Google hesap kurtarma yöntemleri dışında başka bir yöntem ile Google'a ulaşmanız mümkün değil. Ancak, size önerimiz Google yardım merkezinin sayfasındaki “Hesabım Çalındı” sekmesinden hesabınızla ilgili bildirimde bulunabilirsiniz. Hemen cevap verilmeyebilir ancak durumunuza yakından bakacaklardır.

    bl4lev bl4lev (790)
    11 ay önce cevaplandı