Gmail hesabım kapatıldı nasıl açabilirim

Merhaba arkadaşlar gmail hesabım kapatıldı hesapta herhangi bir kötü illegal vs işlem yapmadım kapanma sebebi; Kötü amaçlı yazılım, kimlik avı ve diğer zararlı etkinlikler.

Ne alaka anlamadım nasıl açabilirim

emrearas emrearas (22)
1 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    "kötü amaçlı yazılım, kimlik avı ve diğer zararlı etkinlikler." dediğine göre ve sen bir işlem yapmadıysan, biri senin hesap bilgilerini kullanarak zararlı mailler yollamış.

    Zararlı mail nedir dersen örnek vereyim: Senin mail adresinden başka email adreslerine şifre, kredi kartı, parola çalmak için gönderilen mail. Genelde ele geçirilen eposta adreslerinden başka eposta adreslerine bu tür mailler gönderilir. Dolandırıcılık girişiminde bulunulur.

    Hesabın güvenliğini sağlamak senin sorumluluğundadır. Böyle bir durumdan dolayı kapatılan Gmail hesapları tekrar açılmaz.

    alattin alattin (16984)