Gmail hesabıma bağlı olan telefon/tabletten nasıl bir anda çıkış yapablrm? Şifre değiştirmeden

Arkadaşlar gmail hesaplarının nerdeyse hepsi ayrı ayrı telefona ve tablete bağlı bunu nasıl uzaktan kapatablrm?

Herhalde bi yöntem vardı ben unuttum

Teşekkürler..

temmuz2004 temmuz2004 (47)
6 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Google hesabımın açık olduğu telefondan nasıl çıkış yaparım? adlı konuda bu sorunuza cevap vermiştik. Şifrenizi değiştirmeden oradaki adımları uygulayarak Google hesabınızın açık olduğu bütün telefonlardan çıkış yapabilirsiniz.

    omercik omercik (9418)
    6 yıl önce cevaplandı

      Cihazın ayarlarına gir 》Hesaplar》Google》Kaldırmak istediğin hesaba bas. Cihazına göre değişir ama 3 tane alt alta nokta ara ekranda bulduğunda ona bas ordan hesabı kaldıra bas ve şifreni gir kalkar.

      abduss abduss (1)