Gmail hesabımın kapanıp kapanmadığını nasıl öğrenebilirim?

2 ay önce kapatma isteği yolladıgım gmail hesabımın kapanıp kapanmadıgını nasıl öğrenebilirim?

Anonim Anonim (156)
1 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Kapatma isteği yolladığın Gmail adresine mevcut başka bir email adresinden Email göndermeyi dene.

    Mail adresi kapatıldıysa, silindiyse sana 2-3 dakika sonra  Mail Delivery Subsystem <mailer-daemon@googlemail.com> Adres Bulunamadı - 550 5.1.1 The email account that you tried to reach does not exist. gibi bir mail döner.

    Bu da email adresinin artık mevcut olmadığı silindiği anlamına gelir. Bu şekilde bir mail adresinin mevcut mu değil mi olduğunu öğrenebilirsin.

    hakan hakan (15409)