Gmail hesabımın şifresini unuttum, hesabımı nasıl kurtarırım ?

Yeni bir cihaz aldim fakat Gmail yuklemek istiyorum elimde hesabim var gmailim suanda kullnamadigim numaraya kayitli gmailim sifresini u nuttugum icin aktif hale getiremiyorum gmailim nasil aktif hale getirebililirm yardimci olabilrimisiniz

kullanici700317 kullanici700317 (1)
7 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    gmail hesabınıza telefon numaranızı eklemişiniz bu kurtarmanızı sağlar şifremi unuttum kısmında eklediğiniz teli girin kod göneri tıklatın o kodu girin açılması gerekir

    candan candan (4301)
    7 yıl önce cevaplandı

      Buradaki linkte tıklayarak gmail adresinizi kurma kısmına erişin.Burada sizden e-posta adresiniz veya SMS bilginiz sorulur.Siz e-posta adresinizi yazarsanız, hesabınıza daha önceden tanımladığınız ikincil e-posta adresine şifre sıfırlama bağlantısı gönderilir.Yada Telefon numarası yazarsanız telefonunuza bir kod gönderilir.Siz de bu kodu kullanarak sıfırlama seçeneğine ulaşmış olursunuz.

      Yukarıdaki seçenekler varsayılan şifre kurtarma seçenkleridir.Eğer bunlardan biri sizde yoksa hesabınızı kurtarmanız daha zor hale gelecektir.Siz yine de buradaki linke tıklayın ve uyan adımları seçerek ilerleyin.Google size farklı bilgiler isteyerek hesabınızı yeniden sıfırlama şansı verecektir.

      ismailsarp ismailsarp (6010)