Gmail hesabımla instagram acilmis ben kendi gmail hesabimla tekrardan bi hesab acamiyorum nasil iptal edebilirim acilan hesabi

Benim gmail hesabimla bir instagram acilmiş

ben kendi gmailimle bir instgaram hesabi acamiyorum bu hesap kullaniliyor gozukuyo nasil iptal edebilirim diger hesabi

kullanici351207 kullanici351207 (1)
4 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Açılan Instagram hesabına giriş yap. Parola hatırlatma ile giriş yapabilirsin. Daha sonra o Instagram hesabını kapat ve yeni instagram hesabı aç.  Bu şekilde çözebilirsin.

    https://www.instagram.com/accounts/password/reset/

    buradan gmail adresini gir ve parola sıfırlama bağlantısı iste.

    murat murat (12492)