Gmail'ime gelen maillerin bildirimini nasıl açabilirirm ?

Bundan sonra faturaların mail hesabıma gelmesini ayarladım. Fakat kullandığım cihazlardan Gmail'ime gelen maillerin bildirimleri ekranımın üst kısımı yada sağ alt kısımında göremiyorum. Bu soruna ilişkin olarak, Masaüstü Yandex Browser ve mobil versiyon Chrome'da Gmail'ime gelen maillerin bildirimlerini nasıl açabilirim ?

-Teşekkürler

lucas77 lucas77 (199)
3 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Ben mail bildirimleri için Chrome'da "Checker Plus for Gmail" eklentisini kullanıyorum. Seçenekler'den "Hesaplar/Etiketler" sekmesine gelip istediğiniz kadar mail adresi ekleyip hepsinden bildirim alabilirsiniz.

    misty misty (556)
    3 yıl önce cevaplandı

      Çok teşekkür ederim öneriniz için.

      lucas77 lucas77 (199)
      3 yıl önce cevaplandı

      • Rİca ederim misty 3 yıl önce