Gmail kullanıcı bilgilerini nasıl değiştirebilirim?

Arkadaşlar gmail açarken isim soy isim doğum tarihi gibi bilgiler giriyoruz.Daha sonra bunları değiştirmek mümkün mü?

sapphire sapphire (66)
5 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Elbette Gmail'e kayıt olurken girdiğin ad, soyad gibi bilgileri değiştirmen mümkün:

    Gmail hesabına giriş yap. Sonra da şu linki tıkla.

    https://myaccount.google.com/privacy?utm_source=OGB&utm_medium=act&pli=1#personalinfo

    Bu link seni doğrudan profil bilgilerini güncelleme sayfasına yollayacaktır.

    murat murat (12492)