Gmail senkronizasyon yapmıyor

Merhabalar, gmail hesabım son zamanlar da ben girip güncellemeden gelen mailleri ne bildirim atıyor ne de uygulamada gösteriyor. Telefonda yeterince yer var , sürekli internete bağlı , güç tasarruf modunda değil , ayarlarda gmail hesabının senkronizasyonu açık bir türlü çözemedim hala aynı sorun devam ediyor.

bcaggul bcaggul (117)
6 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Ayarlar --> Hesaplar altındaki google hesabınıza gelerek elle senkronize etmeye çalışarak deneyebilir misiniz? Senkronize edildiği son tarih orada yazıyor olması gerekiyor.

    Ekleme: 18.12.2017

    • Ayarlar --> Hesaplar altındaki hesabınızın senkronizasyonu açıksa,
    • Telefonunuz herhangi bir maili kesecek güç tasarrufu modu içinde değilse,
    • Maili alan uygulamanın (Gmail) içindeki ayarlarda Otomatik senkronizasyon açıksa ve sık aralıklarla (örneğin dakikada 1) kontrol ediliyorsa,
    • Son olarak da gmail bildirimleri kapatılmamışsa,

    Maillerin her geldiğinde size bildirilmesi gerekiyor.Benim aklıma gelenler bunlar şimdilik. İsterseniz tekrar kontrol ederek test edin. Ancak bu maddelerin ardından gelmesi gerekiyor.

    ismailsarp ismailsarp (6010)
    6 yıl önce cevaplandı

    • AYARLAR UYGULAMALAR TUM UYGULAMALAR GMAIL VERILERI SIL DUZELIR YANI ÖNCEKİ SÜRÜME DÖNER ben1453 6 yıl önce
    • elle senkronizasyon edilebiliyor ben kendisi otomatik etsin istiyorum... bcaggul 6 yıl önce
    • @ben1453 üstteki mesajıma ekleme yapıyorum. ismailsarp 6 yıl önce