Gmail Sertifika geçerli değil hatası

Gmail uygulamasına yaani maili eklemek istediğimde Sertifika geçerli değil. Gmail uygulaması bu e-posta adresinin güvenliği konusunda garanti veremez. İletileriniz risk altına girer diye hata veriyor. Bu hata nedir?

Anonim Anonim (156)
4 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Gmail uygulaması Sertifika geçerli değil uyarısı ile Yaani tarafından sağlanan güvenlik sertifikasında sorun olduğunu söylüyor.  Bu yaani yetkilileri tarafından düzeltilecektir diye düşünüyorum.  Bu ekranda Ayarları Düzenle seçeneğine dokunun. Daha sonra  Güvenlik türünü STARTLS (Tüm güvenlik sertikalarını kabul et) olarak değiştirin.

    Bu şekilde artık Gmail uygulaması sertfikaların tamamını kabul edecektir. Herhangi bir sorun olmaz. Bu şekilde kullanabilirsiniz.

    alattin alattin (16984)
    4 yıl önce cevaplandı

      omercik omercik (9418)