Gmail şifremi unuttum, kurtarma e-postasına erişemiyorum. Hesabımı nasıl kurtarırım?

Gmail şifremi unuttum numaramı ve telefonumu degistirdim yeni cihaza kurmak istediğimde hatırladığım şifrenin yanlış  olduğunu anladım gmaile bağlı diğer eposta hesap şifremide hatırlamıyorum napmali yim bi yolu var midir

esrayhan123 esrayhan123 (1)
5 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Eski telefonunuzda Gmail hesabınız açık mı peki?

    omercik omercik (9418)
    5 yıl önce cevaplandı

      Malesef kapatıp çıktım

      esrayhan123 esrayhan123 (1)
      5 yıl önce cevaplandı

      • Eski telefonunuzdan https://accounts.google.com/signin/recovery adresine gidin. Şifrenizi unuttuğunuzu belirttiğinizde size bazı sorular sorar. O soruları mümkün olduğunca doğru cevaplamanız çok iyi olur. Bir ihtimal Google hesabınızı kurtarabilirsiniz. omercik 5 yıl önce