GOD OF WAR PC WİN8.1 nasıl oynanır?

Arkadaşlar bildiğiniz üzere God Of War pc sürümü geldi ama çoğu kişide WİN 8.1 olduğu için oyunu açamıyor "Bu uygulama bilgisayarınızda çalışmıyor" hatası veriyor bunu mod vs gibi şeylerle nasıl düzeltebiliriz? durumu yaşayıp çözebilen varmı?

albaykarayel albaykarayel (1)
2 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    God of War, Windows 10 64 bit için tasarlandı ama bir kaç gün önce Windows 7 ve Windows 8 için bir yama çıktı. Bu yama ile God Of War Windows 8.1 ve Windows 7 de oynanabiliyor.

    Windows 7 Patch for God of War adı ile yayınlanan moda buradan ulaşabilirsin:  God of War Windows 7 ve Windows 8.1 Yaması indir.

    Modun doğru çalışması için şunlarında yüklü olması gerekiyor:

    DeltaPatcher
    DXVK
    DXVK Async Patch
    Yine yukarıdaki linkte Files bölümünden Manual Download botununa basarak bunları indirebiliyorsun. Modu indirebilmek için https://www.nexusmods.com/ sitesine üye olman da gerekiyor.

    Bu resmi bir yazılım değil. Yani oyunu geliştiren Santa Monica Studio firmasına ait değil. Bu sebepten her modun risk içerebileceğini unutma.

    hakan hakan (15424)