Godaddy Özel Alan Adı Kaydı Yenileme sepetten kaldırılamıyor sorunu

Godaddy üzerinde alan adı yenilemesi yapmaya çalışıyorum fakat ürün sepetinde Özel Alan Adı Kaydı Yenileme de görünüyor. Özel Alan Adı Kaydı Yenileme ürününü silmek istediğimde herhangi bir hata almıyorum. Fakat ürün sepetten de silinmiyor.

alattin alattin (16999)
6 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Godaddy üzerinden alan adı yenilemesi yaparken saha önce Gizlilik satın aldıysanız, ürün sepetinizde yenilenmesi gereken bir de Özel Alan Adı Kaydı Yenileme ürürünü göreceksiniz.

    Sadece alan adını yenilemek ve gizliliği uzatmak istemiyorsanız, Özel Alan Adı Kaydı Yenileme ürününü silmek istediğinizde sepetten silinemediğini göreceksiniz.

    Godaddy Özel Alan Adı Kaydı Yenileme ürününü silmek için şu çözümü deneyebilirsiniz:

    1. Sepetin boşaltın.
    2. Godaddy ürünlerim sayfasına gidin.
    3. Burada gizliliğin bağlı olduğu alan adının yanındaki Yönet butonuna basın.
    4. Alan adı ile ilgili bilgilerin olduğu bu alanda Gizliliği Kaldır linkine tıklayın ve onay verin.
    5. Gizlilik kalktıktan sonra bu işlemin aktif olması 5-10 dakika sürebiliyor, şimdi tekrardan alan adını yenilemeyi deneyin.
    6. Bu sefer sepette Özel Alan Adı Kaydı Yenileme ürünü olmayacak.
    7. Artık yenileme işlemini yapabilirsiniz.

    alattin alattin (16999)