Godaddy Wordpress MySql sunucu kullanıcı adı ve şifresi nasıl görüntülenir?

Godaddy üzerinde host edilen Wordpress sitenin MySql bağlantı bilgileri, sunucu adresi, bağlantı portu, kullanıcı adı ve şifresi gibi bilgiler Godaddy yönetim paneli üzerinden nasıl görüntülenir?

alattin alattin (16999)
8 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Eğer Godaddy üzerinde Wordpress kullanıyorsanız ve bir şekilde MySql veritabanına erişmek istiyorsanız, Mysql kullanıcı adı ve şifresine ihtiyaç duyacaksınız.

    Godaddy üzerinde host edilen Wordpress sisteme aidy MySQL bilgilerine erişmek için;

    1. Godaddy'e kullanıcı adı ve şifreniz ile giriş yapın.
    2. Daha sonra Yönetilbilir WordPress bölümüne tıklayın.
    3. Bu alanda MySql giriş bilgilerine erişmek istediğiniz sitenin yanında bulunan Yönet butonuna basın.
    4. Karşınıza Wordpress yönetim paneli gelecektir.
    5. En üst sağ köşede Godaddy Ayarlarını tıklayın.
    6. Tüm Barındırma Hesapları açılacaktır.
    7. Buradan yine istediğiniz sitenin yanındaki Ayarlar butonuna tıklayın.
    8. Veritabanı sekmesini tıklayın.
    9. Kullanıcı adı görüntülenecek şifre ***** şeklinde görüntülenecektir.  Sanırım  yanlış bir çeviri yüzünden Parolayı göster Şifreyi değiştirin olarak çevrilmiş. Şifreyi değiştirine tıklarsanız parola görüntülenecektir.

    Yukarıdaki işlemleri uygulayarak Godaddy üzerindeki Wordpress MySql veritabanı kullanıcı bilgilerine erişebilirsiniz.

    alattin alattin (16999)