GOGLE Başarısız-Engellenenler

bir şey indrimek istediğimde 'Başarısız-Engellenenler' diye hata alıyorum ne yapmam lazım acil yazarsanız sevinrim .

kullanici33292 kullanici33292 (2)
9 yıl önce sordu

    Toplam 4 Cevap

    Google Chorome da Başarısız-Engellenenler hatası, genelde antivirüs programları tarafından indirilen dosyalar silindiğinde ortaya çıkar.

    Antivirüs programı kullanıyorsanız inidirdiğiniz dosyada zararlı içerik, virüs varsa otomatik olarak siliyordur.

    Eğer indirdiğiniz dosyada virüs olmadığından eminseniz antivirüs programınızı geçici olarak devreden çıkartın.

    hakan hakan (15394)
    9 yıl önce cevaplandı

      yac izin vermiyordur yac ı kaldırın. sonra indirmek istediğin dosyayı indir

      cristianoronaldo cristianoronaldo (171)
      9 yıl önce cevaplandı

        Yacı tekrar nasıl kurcaz biliyor musn ? kardeş

        goko goko (1)
        9 yıl önce cevaplandı

          yacı nerden bulucaz

          muhammetcans muhammetcans (1)