Goldmaster Ranger Hd Plus Pvr Dijital Uydu alıcısı nasıl güncellenir?

Goldmaster Ranger Hd Plus Pvr Dijital Uydu Alıcım yayın göstermiyor.Sıfırlayarak uydudan yeniden nasıl güncelleme yapabilirim?

kullanici80708 kullanici80708 (1)
4 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    İhtimaller ve ihtimal çözümker:

    1. Çanak antenin yerinden oynamış ola bilir. ​​​​​​(Televizyoncu anlar bu işten)
    2. Uydu alıcını fişden çıkart ve bir kaç dakika sonra tekrar fişe tak ve kontrol et
    3. Yukarıdakilerin hiç biri olmadıysa kolay kurulum yapa bilirsin ayarlardan
    darkcrak darkcrak (5168)