Gom VPN kaldırma ( ÇÖZÜLDÜ)

Zamanında Gom VPN adlı bir extension kurmuştum sonra kaldırmama rağmen bilgisayarımda yer edinmiş ve şu anda her tarayıcımı açışımda karşıma çıkıyor ve nereye baktıysam nasıl yok edeceğimi bulamadım sistemim windows 10 tarayıcım yandex . Karşıma çıkan ekran tam olarak şu

snopcore snopcore (1)
8 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Vpn eğer Yandexin üzerindeyse (zen mate gibi)

    Yandexi Sil tekrar kur Belki sorunun Çözülür

    mrking mrking (1)
    8 yıl önce cevaplandı

    • yandex tekrar sil kur yaparsam kayıtlı şifreler vb bir çok bilgi kaybolacak hocam o yüzden yapamıyorum eşitleme açarsamda bu sefer tekrar gelecek uygulama snopcore 8 yıl önce

    tarayıcı uzantılarını sıfırla görev yöneticisinden kaldır sil görev zamanlayıcı kitaplığından kaldır sil

    Program Fles kalıntılar varsa kaldır size tavsiyem yandex virüs indirir devamlı chrome veya mozilla tarayıcı kullan

    candan candan (4301)
    8 yıl önce cevaplandı

    • tarayıcı uzantılarını sıfırlama seçeneğini bulamadım görev yöneticisinden kapatıp program filestan sildim fakat yine bir şekilde geri geldi snopcore 8 yıl önce