(Gönderiyi silemediğimden açıklamalarımı siliyorum.)

@temmuz @alattin @murat @hakan Abi ben uzmanim.net'e ilk katıldığımda kuralları bilmiyordum kopyala yapıştır yapmışım güvenilirliğimden 50 puan düşüp soruyu silermisiniz. (Gönderiyi silemediğimden açıklamalarımı siliyorum.)

toprak34 toprak34 (2026)
7 yıl önce sordu

  • @temmuz @alattin @murat @hakan Abi ben uzmanim.net'e ilk katıldığımda kuralları bilmiyordum kopyala yapıştır yapmışım güvenilirliğimden 50 puan düşüp soruyu silermisiniz. toprak34 6 yıl önce
  • Bu ne hassasiyet böyle.. Senin canın sağolsun, bence güvenirlilik puanından düşmeye falan gerekte yok :) temmuz 6 yıl önce
  • @temmuz yok abi diğer kullanıcılara ceza veriyorsunuz bana da verin toprak34 6 yıl önce
  • Şuna bak birde ısrar ediyor :) Neyse @alattin karar verir ve gerekeni yapar. temmuz 6 yıl önce
  • Denedim, silinmiyor ("Oylanmış gönderiyi silemezsiniz"). Telaş etme, acelen niyeki? Daha sonra @alattin görecek ve gerekeni yapacaktır. temmuz 6 yıl önce
  • @toprak34 @temmuz @hakan Güvenilirlik site düzeni için önemli bir kavram. Sen yaptığın hatanın farkına varmışsın ki dediğin gibi kuralları net olarak bilmediğin bir dönemde gerçekleşmiş. Artık kuralları biliyorsun, biz seni taniyoruz. Biz kullanıcılara doğrudan ceza vermiyoruz. Önce uyarıyoruz, bu davranışlarında ısrar ederlerse veya burada paylaştıkları içeriklerin tümü kopyala-yapıştırsa o zaman ceza uyguluyoruz. Bu sebepten güvenilirlik düşürme gibi bir işleme gerek yok Toprak. alattin 6 yıl önce

Toplam 1 Cevap

(Gönderiyi silemediğimden açıklamalarımı siliyorum.)

toprak34 toprak34 (2026)
7 yıl önce cevaplandı

  • Çok ısrar ettin, 2 puanını sildim (aşağı oyladım, yukarı oylamayı nötr'ledim). Benden bu kadar :) temmuz 6 yıl önce