Goodbyedpi son dönemde çalışmıyor

Tamamen fixlendi mi? Bundan sonra kullanamayacaksak alternatif olarak ne önerebilirsiniz?

need15 need15 (1)
4 yıl önce sordu

    Toplam 3 Cevap

    Son dönemde servis sağlayıcılar Goodbyedpi gibi çözümler için ilave önemler aldılar. Bu sebepten bazı servis sağlayıcılarda artık Goodbyedpi yöntemi çalışmıyor.

    hakan hakan (15394)
    4 yıl önce cevaplandı

      Yaklaşık 3 ay önce kadar çalışmayı durdurdu. Daha doğrusu önlem alınmaya başladı DPI yöntemini kullanan GoodDPI, SafeVisit gibi uygulamalar çöp oldu.

      murat murat (12492)
      4 yıl önce cevaplandı

        Benim için büyük bir kayıp oldu bu. Ülkemizde sansüre harcanan emek başka şeylere harcanmıyor.

        omercik omercik (9418)