Google açılmıyor sorunu - DNS_PROBE_FINISHED_BAD_CONFIG

Google ana sayfasına ulaşamıyorum.   Bu web sayfası kullanılamıyor Hata kodu: DNS_PROBE_FINISHED_BAD_CONFIG hatası alıyorum.  Sorun ne olabilir

Anonim Anonim (156)
4 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Genel olarak herkes de olan bir durum sizlik bir şey yok, DNS Değiştirerek girebilirsiniz.
    Benim kullandığım DNS:

    Bu DNS'i kullanırsanız sorun kalmıyacaktır.

    hydra hydra (3800)
    4 yıl önce cevaplandı

      Türk telekom kullanıyorsan sorun şuan Türk Telekomdan kaynaklanıyor. Türk telekom DNS sunucuları DNS_PROBE_FINISHED_BAD_CONFIG hatası veriyor. Sorunun geçici olduğunu düşünüyorum. Opera tarayıcın varsa Opera üzerinden VPN açarak girmek istediğin sitelere ulaşabilirsin.

      Başta Google olmak üzere Gmail gibi servislere erişim mümkün olmuyor. Dediğmi gibi şuanda sadece Türk Telekom kullananlar bundan etkileniyor. Superonline ve Turk.net kullananlarda bir sorun yok.

      hakan hakan (15409)