Google Adsense "hesabınız etkinleştiriliyor" mesajı nedir?

Bu mesaj önceden yoktu onay mı aldım ? Gmail mesaj daha gelmedi ?

krsn krsn (233)
6 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Merhaba

    Web sitene adsense reklam kodunu görünür bir yere yapıştır ve onay sürecini bekle Google adsense ekibi tarafındandın sana olumlu veya olumsuz bir cevap gönderilecektir...

    Onay aldığın zaman şu şekilde bir mail alacaksın ↓

    Umarım faydalı olmuştur

    tahatugyan tahatugyan (1206)
    6 yıl önce cevaplandı

    • saol faydalı olduda önceden böyle degildi güncelleme yapmış olabilirler önceden 2 3 gün içinde dönüş yapılacak yazıyordu.. krsn 6 yıl önce
    • Google adsense ekibi 1 hafta içerisinde mail olarak dönüş yapar sana tahatugyan 6 yıl önce