Google Adsense neden adres istiyor?

Merhabalar ben web siteme adsense'den reklam alacağım fakat kayıt olduktan sonra adres istiyor.Adresimi başkaları bu adresi görebilir mi?Birde bu adresi neden istiyor?

yumuklusucurta yumuklusucurta (89)
6 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Gireceğin adres bilgisini kimse göremez.

    Bu adres bilgisini ise doğrulamak için istiyorlar, belirttiğin adrese bir mektup gönderilecek ve içindeki kodu girmen istenecek. Yine benzer şekilde kazancın 20-30 TL gibi bir tutara ulaştığı zaman girdiğin banka hesabına da küsuratlı bir ödeme yapılacak ve gönderilen miktarı tam olarak girmen istenecek. Bu da girdiğin banka hesabını doğrulamak için gerekli.

    Bu iki adımı da sorunsuz tamamladıktan sonra 200TL'ye ulaştığında ödemeni alabileceksin.

    yuunus90 yuunus90 (16)
    6 yıl önce cevaplandı

      Adres istemesi normal eğer google'dan posta falan gelirse bu verilen adrese gelir bu adresi Google Adsense yöneticileri dışında herhangi bir adsense kullanıcısı veya hiç kimse bu adresi göremez takma kafana sen bunları.

      nvidiagtx nvidiagtx (690)