Google Adwords En Düşük Bütçe

Merhaba,

Daha önce hiç google adwords reklamı vermemiş biri olarak soruyorum;

Google Adwords'da en düşük bütçe tıklama başına 0.01 TL  olarak belirlesek reklamımız yayınlanır mı? Yayınlansa dahi aynı anahtar kelime ile sadece biz reklam veriyoruz varsayalım, bu yüzden en üst kısımda yer alır mı? Yoksa Google'ın en alt kısmında olan (düşük bütçeli reklamlar alanı olduğunu biliyorum ) reklam bölümünde mi yer alır?.

@temmuz , @candan@hakan@ismailsarp@murat

notify notify (538)
7 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Google Adword reklam verirken seçtiğin anahtar kelimeye göre sana birim başına tıklama maliyeti gösterilir. Adword ekranı seni yönlendirecektir. Seçtiğin anahtar kelimede sadece sen varsan en üste görüntülenirsin. Google reklam sıralamasını tıklama başına verilen ücrete göre veriyor.

    Örneğin 3 kişi e-ticaret için sırası ile tıklama başına 0.3, 0.4, 0.5 versin.  Reklam sıralaması 0.5, 0.4, 0.3 şeklinde olur. O kelimede daha düşük ödeme yapanlar varsa alt sıralarda gösterilir.  Reklam verenlerden birinin bütçesi bittiğinde  sıralama yeniden yapılır. Bütçesi biten yayından kaldırılır.

    alattin alattin (16999)