Google analytics'de en çok ziyaret edilen sayfaları nasıl görebilirim?

Google analytics üzerinden sitemde en çok ziyaret edilen sayfaları günlük, haftalık, aylık gibi kriterlere göre nasıl görüntüleyebilirim?

cemkara cemkara (4215)
8 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Google analytics'de en çok ziyaret edilen sayfaları nasıl görebilirim?

    Google analytics'de en çok ziyaret edilen sayfaları görmek için şu adımları izleyin:

    1. Google analytics hesabınıza giriş yapın.
    2. Google analytics içinde sol taraftaki menüden Davranış'ı tıklayın.
    3. Davranış altındaki Site içeriğini tıklayın.
    4. Tüm sayfalar seçeneğini tıklayın.
    5. Google analytics Sayfalar altında sitenizdeki görüntülenme sayısına göre en çok ziyaret edilen sayfaları görebilirsiniz.
    6. Ayrıca yine bu ekranda sağ üst köşeden tarihi günlük, haftalık, aylok olarak ayarlayabilirsiniz.

    Google analytics ile sitenizdeki  en çok ziyaret edilen sayfaları bu şekilde görüntüleyebilirsiniz.

    cemkara cemkara (4215)