Google arama motorundaki ikonu nasıl kaldırabilirim?

merhaba google chorme tarayıcısı kullanıcısıyım ve google arama motorunda istemediğim bir sembol gelmiş onu nasıl kaldırabilirim

Ayarları orijinal varsayılan değerlerine geri yükleyini yaptım olmadı program ekle veya kaldırdan kaldırdım olmadı resim bu kırmızı içine aldığım yer https://hizliresim.com/dLlldQ

gorele28 gorele28 (387)
4 yıl önce sordu

    Toplam 4 Cevap

    sağ tık öğe engelle... seçeneğine tıklarsan görünmez

    kullanici622551 kullanici622551 (61)
    4 yıl önce cevaplandı

    Bu normal. Senle alakası yok. Google arama kutusuna bütüyeç simgesi eklemiş. Sen bunu değiştiremezsin.

    murat murat (12492)
    4 yıl önce cevaplandı

    • Aynen öyle. O google nin kendine has bir tasarımı sen bunu değiştiremezsin ama google değiştire bilir yani Googlenin kendi yetkilileri darkcrak 4 yıl önce

    Bu yeni gelmedi ki ? ben bunu çoktandır görüyorum. Bunu değiştiremezsin.

    infinity infinity (402)
    4 yıl önce cevaplandı

      gorele28 gorele28 (387)
      4 yıl önce cevaplandı

      • O ikon'u kaldıramazsın o arkadaş yanlış biliyor infinity 4 yıl önce
      • @gorele28 ublock reklam engelleyicisini yükle öğe engelle seçeneği gelecek. yanlış bildiğim felan yok kışkırtma amaçlı yapıyor. kullanici622551 4 yıl önce
      • tüüü sizin tecrübenize kaldıramazsın kaldıramazsın dediniz @murat @infinity kaldırdım @kullanici622551 in dediklerini yaptım kalktı @kullanici622551 verdiği ayar size kapak oldu @kullanici622751 ALLAH razı olsun gorele28 4 yıl önce
      • Boş yapma çocuk, adam gibi konuş serseri lik yapma kapak olsun falan seni gidi cahil seni @gorele28 infinity 4 yıl önce
      • bunun tecrübeyle ne işi var senin gibi gereksiz işlerlemi uğraşalım ikonu kaldıralım öğhhy infinity 4 yıl önce
      • @gorele28 ne demek. Teşekkür ediyorum. kullanici622551 4 yıl önce
      • @infinity edebiyle takıl karşında 32 yaşında birisi duruyor ayrıca kimin cahil serseri olduğu çok açık ve net ortada o kadar cahilsinki ve serserisinki yaptığım espiriyi bile anlamamışsın madem O ikon'u kaldıramazsın o arkadaş yanlış biliyor diye yazdın senin tarayıcındada vardır belki @kullanici622551 arkadaşın dediğini sende yapsaydında O ikon'u kaldıramazsın o arkadaş yanlış biliyor yorumunu çıkan sonuca göre yazsaydın uzmanım.net senin gibi terbiyesizi nasıl barındırıyor bu sitede hayret doğrusu gorele28 gorele28 4 yıl önce
      • @gorele28 o güvenilirlik seviyesi yüksek diye kendini bişey sanıyor muhtemelen. Boşver takmaya değmez. kullanici622551 4 yıl önce
      • @kullanici622551 aynen gorele28 4 yıl önce
      • Devam devam 32 yaşındasın ama bi cacık değilsin senden ne adam olur ne köy ne kasaba. Espri yapmış mış mış o kapak varya kapak. ikonu kaldırdın eline ne geçti 1mm lik boş alan mı geçti. Ben kendimi birşeymi sanıyorum ? yazdıklarımı okumadınız galiba. bana edebiyle takıl diyene bak birde @gorele28 ! infinity 4 yıl önce
      • sana sadece gülüyorum :)) @infinity gorele28 4 yıl önce
      • @gorele28 gülmeye devam et bu çok uzun sürmez çünkü bu gidişle :) infinity 4 yıl önce
      • ne yapcaksın uzmanım.netten üyeliğimimi sileceksin @infinity gorele28 4 yıl önce
      • Boş yapma öyle bir şey yazmadım 32 yaşında bile değilsindir sen şu yazdıklarına göre kapak olsun >xD @görhele31 infinity 4 yıl önce
      • https://eksiup.com/p/5q117455uqpg bak facebookta ne yazıyor istersen edevlet şifrem ile kimliğimide gösterebilirim @infinity gorele28 4 yıl önce
      • Beni alakadar edermi banane ya senin kimliğinden, senin yaşından, senin EDEBİNDEN, EDEPSİZSİN İŞTE BU KADAR NOKTA SUS yeter ya 2 oldu be şu sitede sizin gibileri istemiyorum ya, yaşla adam oluyorlar. infinity 4 yıl önce
      • yazık :( infinity 4 yıl önce
      • @gorele28 sırf orada büyüteç görmek istemiyorsan diye reklam engelleyici yazılım yüklemek ve bunu tarayıcıya entegre etmek benim için doğru yöntem olmadığı için sana önermedim. Bunu yapacağına git opera kullan. Bu daha iyi çözüm olur. Boşuna chrome'u yavaşlatacak bir eklenti yüklememiş olursun. murat 4 yıl önce