Google arama sonuçları font sorunu

Google arama sonuçlarında fontlar, yazılar daha büyük fontlar ile görünmeye başladı. Google arama sonuçları font puntoları büyük. Diğer sitelerde font büyüklüğü normal fakat sadece Google arama sonuçlarında fontlar büyük görünüyor.  Aynı zamanda daha önce google arama sonuçlarının başlık bölümünde yazılar altı çizğili geliyordu şimdi bu alt yazıda yok. Daha önce böyle bir durumla karşılamıştım. uzmanim.net'te anlatılan adw programı ile sorunu çözmüştüm. Şimdi virüs taraması da yaptım herhangi bir virüs bulamadı. Bir reklam yazılımı bulaşmış olabilir dedim fakat hiç bir şey çıkmadı. Hatta sistem geri yüklemeden geri de aldım fakat google arama sonuçlarında ki büyük font sorununu çözemedim. Google arama font boyutları çok büyük.

Google arama sonuçlarındaki bu font boyutu sorunu nasıl çözülür?

sedapekmez sedapekmez (624)
10 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Google arama font sorunu

    Eğer google arama sonuçları sizde de sağ taraftaki gibi görünüyorsa panik yapmayın. Sol tarafdaki bölüm daha önceki Google Arama sonuçları ekranı.

    Geçtiğimiz aylarda, Google arama sonuçlarını daha iyi nasıl gösteririm düşüncesi ile bir kaç yeni görünüm denemesi yaptı. Yeni Google arama sonuç ekranında yazı fontları büyük, arama sonuç başlık altındaki alt çizgiler kaldırıldı.

    Yukarıdaki resimde sağ tarafta gördüğünüz yeni Google arama sonuç ekranı. Daha büyük yazılar, altı çizgileri kaldırılmış yazılar.  Google yeni arama görünümünde fontlar daha büyük ve daha kolay okunabilir olmuş.

    Yani Google arama sonuçlarının büyük görünmesi bir sorun değil yeni Google arama sonuç tasarımı.

    Bazı kişiler google arama yazı puntosunun büyük olmasından rahatsız oldular. Bana göre oldukça kullanışlı olmuş. Daha önceki sonuçlarda  yazıların altı çizgiliydi. Şimdi daha rahat okunuyor.

    ergin ergin (2539)