Google aramalarında Instagram hesabımın gösterilmesini nasıl engellerim?

Google'a ismimi ve soyismimi yazdığım zaten instagram adresim çıkıyor. Kullanıcı adımda isimim ve soyismim yazmadığı halde biyografi kısmına yazmıştım ordan kaynaklı olduğunu düşünüyorum. Bu bağlantıyı gizleme, silme, kaldırma ya da bilgisi olan benimle iletişime geçerse çok mutlu olurum. Kendim araştırma yaptığımdan Instagram Google'a, Google Instagram'a yönlendiriyor ama hiç bir sonuç elde edemiyorsun. Instagramla ya da Google'a sağlıklı iletişime geçebiliceğim bir mail adresi bilen bile varsa çok mutlu olurum. Teşekkür ederim şimdiden.

selin929 selin929 (1)
3 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Maalesef bir çözümü yok bunu instagram ile tartışsan bile birşey yapmaya bilirler

    Dava açsan hesabını kapatırlar ve kaybetme riskin var çünkü o hesabı açarken sana soruyorlar. onaylıyon mu? Onaylamıyon mu? Bizim kurallar bunlar.

    darkcrak darkcrak (5148)