Google aramasinda profil gecmisi

Google 'a adımı yazdığımda çıkan bilgilerden bazilarini silmek istiyorum nasıl yapabilirim
kullanici538845 kullanici538845 (1)
8 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

       Merhaba,
     Silmek istediğiniz bilgiler hangi sitede ise o siteye girip bilgiyi silebilirsiniz. Örneğin;
    Google+'da paylaştığınız bilgiler varsa. Google+'ya giriş yaparak onları silebilirsiniz. Ya da Facebook'ta paylaştığınız bir fotoğraf Google arama motorunda isminizi yazında çıkıyorsa o fotoğrafı Facebook'tan silin. Ya da gizlilik kısıtlamasını Sadece Ben ya da Arkadaşlar yapın. Google ona erişemez. Bu değişiklikler birkaç haftaya Google'a yansır.

    sempiternal sempiternal (26)