Google Asistan iPhone'a nasıl indirilir?

Android'deki Google Asistan'ı iPhone'da nasıl kullanabilirim?

iOS işletim sistemine Google Asistan nasıl yüklenir?

omercik omercik (9418)
5 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Google Asistan Türkçe desteği iPhone'a da nihayet geldi. iOS 10 ve üzeri herhangi bir iPhone, iPad ve iPod touch'ınız varsa Google Asistan'ı Türkçe olarak kullanabilirsiniz.

    iPhone'a Türkçe Google Asistan nasıl yüklenir?

    Google Asistan'ı bu linke tıklayarak iOS 10 ve üzeri cihazınıza yükleyebilirsiniz: https://itunes.apple.com/us/app/google-assistant/id1220976145

    İndirdikten sonra yine Android'de olduğu gibi Google hesabınızla oturum açmanız gerekecek. Oturum açtıktan sonra Asistan'ı kullanabilirsiniz. Asistan'ı tıpkı Siri gibi komutlarla kullanabiliyorsunuz. Ayrıca Takvim, Fotoğraflar, Haritalar gibi diğer Google servisleriyle de bağlantılı çalışabiliyor.

    omercik omercik (9418)