Google Asistan konuşma geçmişini silme

Google Asistan ile yaptığım konuşmalar yukarı kaydırınca görünüyor bunları nasıl temizleyebilirim?

omercik omercik (9418)
5 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Google Asistan ile yaptığınız konuşmaları temizleyebilirsiniz. Yaptığınız konuşmalar Google hesabınız açık olduğu için orada görünür. Bunu silmek elbette mümkün.

    Google Asistan geçmişi tamamen nasıl silinir?

    1. Adım: Silmek istediğiniz konuşmaya basılı tutun.

    2. Adım: Gelen seçenekler arasından "Grubu sil"e dokunun.

    google asistan geçmiş silme

    Böylelikle o konuşmaya Google Asistan geçmişinizden silmiş oldunuz.

    omercik omercik (9418)
    5 yıl önce cevaplandı

    • Hepsini nasıl sileceğim @farurhenho darkcrak 5 yıl önce
    • Hepsini silmeyi bulamadım. Normalde Google Etkinliğim bölümünden sildiğin zaman aynı zamanda Asistandan da silinmesi lazım ama bir türlü olmadı omercik 5 yıl önce