Google Asistan nasıl etkinleştirilir?

Google Asistan Türkçe desteği geldi mi?

Google Asistan Türkçe nasıl etkinleştirilir?

Google Asistan'ı telefonumda nasıl kullanabilirim?

omercik omercik (9418)
5 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Google Asistan Türkçe desteği nihayet artık geldi. Bugünden itibaren artık bütün Android cihazlarda Google Asistan Türkçe olarak çalışabiliyor.

    Google Asistan nasıl etkinleştirilir?

    Google Asistan'ı etkinleştirmek için telefonunuzun ortasındaki menü tuşuna uzun basın. Bu tuş önceden sadece Google'ı açıyordu, artık Google Asistan'ı açıyor.

    google asistan

    Normal bir şekilde oturum açıp bütün adımları tamamladığınızda Google Asistan Türkçe etkinleşecektir.

    Google Asistan nasıl kullanılır?

    Google Asistan'ı telefonunuzda etkinleştirdikten sonra açmak için yine ortadaki menü tuşuna uzun basılı tutarak açabilirsiniz. Açtığınızda mikrofonunuz da aktifleşir ve Google Asistan ile konuşabilirsiniz.

    Ben Google Asistan ile aşk yaşıyorum bile :) Bana trip attı herhalde 😂

    google asistan konuşma

    omercik omercik (9418)