Google Asistan nasıl kapatılır?

Google Asistan'ı kullanmıyorum o yüzden kapatmak istiyorum nasıl kapatırım?

Google Asistan nasıl kapatılır?

omercik omercik (9418)
5 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Google Asistan'ı telefonunuzdan kapatabilirsiniz. Bunu yapmanın çok pratik bir yolu elbette vardır.

    Google Asistan nasıl kapatılır?

    Google Asistan'ı kendi ayarlarından kapatabiliyoruz. Şimdi bunu adım adım anlatacağım.

    Aşama 1: Google Asistan ayarlarına ulaşma

    İlk önce Asistan'ın ayarlarının olduğu sayfaya ulaşalım.

    1. Adım: Telefonunuzdaki Google uygulamasını açın.

    2. Adım: Sağ alt köşedeki Diğer seçeneğine dokunun.

    3. Adım: Açılan sayfadaki "Ayarlar" yazısına dokunun.

    4. Adım: Bu adımda açılan sayfa Google uygulamasının ayarları oluyor. Biz Asistan ayarlarına ulaşmak istiyoruz. Şu anda baktığınız sayfanın en üst kısmında "Google Asistan" başlığı altında bir "Ayarlar" daha var, şimdi buna dokunun.

    Google Asistan'ın kendi ayarlarının olduğu sayfadasınız.

    Aşama 2: Google Asistan'ı kapatma

    Şimdi artık kapatabiliriz.

    1. Adım: Şu anda baktığınız sayfada yatay 4 tane sekme görüyorsunuz. Bunlar arasından Asistan sekmesine geçiş yapın.

    2. Adım: Sayfayı aşağı kaydırın ve "Telefon" seçeneğine dokunun.

    3. Adım: Buradaki en üst kısımda bulunan "Google Asistan" seçeneğini kapatın.

    Böylece Google Asistan artık telefonunuzda çalışmayacak.

    omercik omercik (9418)