Google Asistan sistem gereksinimleri nedir?

Google Asistanın çalışması için minimum gereken şartlar nelerdir?

hakan hakan (15409)
5 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Google Asistanın çalışması için minimum aşağıdaki koşullara sahip olmanız gerekiyor

    • Android 5 veya üzeri tablet, telefon
    • Google app 6.13 veya üzeri
    • Google Play Hizmeti
    • 1GB Bellek

    Bunlar Google Asistanın çalışması için gerekli yazılım ve donanım alt yapısı. Eğer bu koşulları karşılamıyorsanız Anroid 4, Android 4.2 gibi eski bir android sürümüne sahipseniz Google Asistan sizde çalışmaz.

    hakan hakan (15409)