Google asistan Türkçe beta test versiyonuna nasıl katılabilirim?

İnternette okuduğum kadarıyla google asistan beta için test kullanıcıları almaya devam ediyormuş google asistanın Türkçe beta testine nasıl katılabilirim?

lion lion (595)
5 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Bildiğim kadarıyla Şimdilik sadece Google, güvendiği kişilere eposta aracılığı ile ulaşıyor, bunun yani BETA özelliklerinin gizli kalması gerek, bu yüzden kimse kimseye söylemesin diye böyle bir şey yapıyorlar.

    ozgurlol ozgurlol (268)
    5 yıl önce cevaplandı

      Evet @ozgurlol doğru demiş. Google asistan Türkçe betaya katılmanın maalesef bir yolu yok. Google kullanıcıların mail adresine eğer isterse bunu gönderiyor.

      Onun dışında başka hiçbir yolla katılmamız mümkün değil..

      omercik omercik (9418)