Google bu site bulunamadı.Doğru yazdiginizdan emin olun.

İnternetten okuma yapmak icin bir siteye girdim ve bir yazarin kitabinin uzerine bastim.sonra basliktaki hata mesaji geldi.ne olmus olabilir ve siteyi simdi aradigimda bulamadim

ceviz ceviz (7)
2 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Siteyle alakalı durum olabilir.

    hydra hydra (3800)
    2 yıl önce cevaplandı

      Sitede link hatalı verilmiş olabilir. Sitenin linkini paylaşırsan kontrol edebilirim.  Bazen de DNS ile ilgili sorunlar bu tür problemlere yol açıyor. Bunun için de bilgisayarına 1.1.1.1 gibi bir dns girebilirsin.

      murat murat (12492)