Google Chorme Yeni Sekmede Açılan Gereksiz Reklamlar.!

Google Chorme Tarayıcısına Girdiğimde Bir Süre Sonra Bir Yere Tıklayınca Yeni Sekme'de Açılan Gereksiz Reklamlar (Ör: Alibaba Expres) Açılıyor. LÜTFEN BANA YARDIM EDİN!!! Çok Acil

uygar27 uygar27 (1)
8 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    kendiğiğinden açılan reklamlar için AdwCleaner 5.005 İndir tarattır   Malwarebytes Anti-Malware 2.1.8.1057 İndir tarattır  çok faydalı bir program

    candan candan (4301)
    8 yıl önce cevaplandı

      Onların açılması normaldir. Kapatılamaz.

      kenanftl kenanftl (98)
      8 yıl önce cevaplandı

      • 2 Tane Bilgisayar Kullanıyorum Bu Sorun Sadece 1 Tanesinde Var. En Çok Kullandığım PC'de BU. Başka Çözümü OlANLAR Lütfen Yardımcı Olsun!! uygar27 8 yıl önce