google chorome çift tıkladıgımda açılmıyor.

VE ŞU YAZI GELİYOR:

{BU YÖNETİCİ GOOGLE CHOREMU BU SİSTEME YÜKLEDİ VE ÜRÜN TÜM KULLANICILAR İÇİN KULLANILABİLİR DURUMDA SİSTEM DÜZEYİNDEKİ GOOLE CHOREME ARTIK KULLANICI DÜZEYİNDEKİ YÜKLEMENİN YERİNİ ALCAK.}

CHOROME ' U YÖNETİCİ OLARAK ÇALIŞTIR DEDİGİMDE İSE YUKARIDAKİ YAZI GELMİYOR VE GOOGLE YE GİRİYORUM.  LÜTFEN YARDIM EDİNİZ.

onde onde (3)
8 yıl önce sordu

  • İşe yarramadı maalesef ilginiz için teşekkür ederim onde 8 yıl önce

Toplam 2 Cevap

Chrome'u kaldırarak yeniden kurarsanda açılır.

Edit:

Başarlı olmazsa, Sistem Geri Yükleme ile PC'yi problemsiz bir tarihe geri al.

Sistem Geri Yükleme nedir, nasıl yapılır? (tıkla)

temmuz temmuz (12505)
8 yıl önce cevaplandı

  • İSTEDİGİMİZ TARİHE ALABİLİYORMUYUZ. onde 8 yıl önce
  • Orada, arabirimde kayıtlı daha önce oluşmuş - tarih olarak- geri alma noktası veya noktaları vardır. O noktalara (tarihlere) geri alabilirsin. Verdiğim linke girdiğinde orada yazdıklarımı dikkatli okusaydın, bu soruyu sormaya ihtiyaç duymazdın. Kolay gelsin. temmuz 8 yıl önce
  • güvenli modda veya sistem kurtarma seçenekleri menüsünden çalıştırılıyorsa geri alınamaz. sistem geri yükleme bunları nasıl kapatırım. onde 8 yıl önce
  • Ne diyorsun tam anlaşılmıyor ama Sistem Geri Yükleme, Güvenli moddada çalışır ve hatta daha başarılı olur. Ayrıca Güvenli modda iken geri almanda şart değil. Normal moddada bunu yapabilirsin. temmuz 8 yıl önce

C:\Users\%USERNAME%\AppData\Local\Google\Chrome\User Data\Default

başlat çalıştıra yada (windosws+R) bunu yazın çıkan klasörün içini komple silin

gordiyon gordiyon (1)